Estetik ve Dayanıklı
Zemin Çözümleri

REFERANSLAR

Öznur Kablo

Öznur Kablo Genel Merkezi Boen Parke Zemin ve Tavan Uygulaması

Integro Flooring olarak, mimari tasarımı Gürhan Bakırküre imzası taşıyan ve sektörün liderlerinden Öznur Kablo‘nun yeni genel merkezinde hayata geçirdiğimiz bu projeyi büyük bir heyecanla sunmaktayız. Projemizde, zemin ve tavan uygulamalarında, parke modelleri arasında öne çıkan Boen markasının en prestijli serilerinden seçilen iki modeli başarıyla kullandık.

Projemizde Yer Alan Özel Parke Modelleri ve Özellikleri

Boen Oak Chaletino Lamine Parke: Yönetim kurulu başkanı ve üyelerinin ofislerinde kullanılan bu model, Boen’in lamine parke serisi içerisinde en seçkin ve prestijli modellerden biridir. Bu parke, 300mm genişlik ve 2750mm uzunluk ölçülerine sahip olup, geniş mekanlarda estetik ve zarafeti en üst düzeye çıkartmak için idealdir.

Boen Oak Andante Lamine Parke: Executive katlarında tercih edilen bu seri, 138mm genişlik ve 2200mm uzunluk ölçülerine sahip olup, modern ve fonksiyonel bir görünüm sunarak kullanışlı ve şık bir alternatif oluşturmaktadır.

Projemizin Öne Çıkan Yönleri

Özel Tavan Uygulamaları: Projemizdeki tavan uygulamaları, özgün işçilik ve tasarım anlayışı ile mekanın estetiğini artırarak, sofistike bir hava katmaktadır.

Estetik ve İşlevsellik: Her iki Boen parke serisi de, mekana sıcaklık ve doğallık katan ahşap malzemenin yanı sıra estetik açıdan da yüksek standartlar sunmaktadır.

Sonuç

Öznur Kablo’nun yeni genel merkezi için gerçekleştirdiğimiz bu proje, şık ve prestijli bir çalışma alanı oluşturmanın yanı sıra, “parke modelleri” ve “lamine parke” konusunda mükemmel bir örnek teşkil etmektedir.

Mimari Proje: Gürhan Bakırküre – Bakırküre Architects

Fotoğraflar: Gürkan Akay